تبلیغات
Online Gamer - بازی تراوین
Online Gamer
این وبلاگ یک مرجع برای بازی های تحت وب است
استارباکس

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 1390/09/13

بازی تراوین هم لینکش هست

WWW.travian.Ir

در ادامه ی مطلب توضیحی در رابطه ی بازی

و حالا تراوین! خب راستش این بازی اولین بازی بود که من انجام دادم و شروع کار من از این بازی بود.بازی زیبا که فکر کنم شرکتش تو کشور امارات باشدولی خب معمولا بازی ها به همه ی زبان ها هستن و برای همه ساخته می شن.

این بازی جلوه های گرافیکی خوبی داره جلوه ها وعکس های کارتونی جلوه ی این بازی مانند آسمان دز هستش ولی این کجا وآن کجا محیط تیره ی آسمان دز با محیط روشن وشاد تراوین قابل مقایسه نیست این بازی دارای 9 سرور هستش چند تا سریع وچند تا با سرعت معمولی .

داستان این بازی انگونه شروع می شود که بعد از ثبت نام یکی از سه نژاد گوت ها ، رومی ها و توتن ها رو باید انتخاب کنید( ویژگی هر یک رو خواهم) گذاشت سیستم امنیتی این بازی زیاده بعد از ثبت نام شما باید به ایمیل خود رفته و حساب خود را فعال کنید بعد به بازی بپردازین اول بازی گزینه ی کاردان خود به خود شروع می شود بعد از پیام تبریک ماموریت ها آغاز می شود این بازی شامل دو بخش یکی منابع و دیگری دهکده که منابعی مانند چوب ،آهن،گندم وخشت(آجر)را باید بسازین این منطقه ی منابع به صورت دایره ای در اطراف دهکده هستن و دهکده وسط این منطقه هستش ساختمان های بازی درون دهکده ساخته می شوند.

این بازی نیز دارای نیروهای سواره و پیاده است و در ابتدا شما قادر به انتخاب یک نیرو هستید که نیرو ی دفاعی شماست بعد از اینکه پیش نیاز ها را انجام بدهید میتوانید نیروهای بیشتری دریافت می کنید.

اتحاد یک امر بسیار مهم در اینگونه بازی هاست در این بازی هم شما می توانید اتحاد بسازین یا در اتحادی قدرتمند شرکت کنید که تماما من شخصا به اتحاد ی قدیمی ملحق شدن رو ترجیح میدم برای شما ها ،اگه نوآموز باشید این کار به نفع شماست و اتحاد می تواند شما را در بازی های قدیمی یاری کند تا بتوانید به موقعیت درستی برسید تا دیگران نتوانند به شما حمله کنند.

این بازی سیستمی به نام قهرمان دارد که می توانید قیافه ی آن را تغییر دهید یا با فرستادن وی به ماجراجویی برای وی اشیا با ارزشی پیدا کنید این قهرمان دارای ویژگی های خاص دیگری نیز هست که با ورود به بازی به آن ها پی خواهید برد

سیستم پیام رسان وگزارش که سیستم گزارش به شما این امکان را می دهد که بعد از هر فعالیت به شما یه پیغام می دهد که وضعیت ارتش به چه صورت است سیستم پیام رسان نیز به شما امکان برقراری ارتباط میان هم دیگر را میدهد.

برای پیشرفت شما به سکه نیاز دارید البته پیشرفت خیلی سریع این بازی نیز با کمک سیستم بانکی از شما وجه نقدی گرفته و به شما سکه ی طلا می دهد و شما می توانید با کمک این سکه ها اکنت طلایی خود یا سیستم پلاس رو فعال کنید که ویژگی های چون افزایش سطح ساخت و اتمام سریع ساخت به شما می دهد .

بازی دارای نقشه نیز هست که به کمک آن می توان به سادگی به دیگران حمله یا به دوستان کمک اعزام کنید.

در کل این بازی رو به شما توصیه می کنم با اینکه یکمی حوصله سر بر نیز هست    
طبقه بندی: معرفی بازی جدید، 
ارسال توسط nima abdoli
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

دانلود فیلم

تحلیل آمار سایت و وبلاگ