تبلیغات
Online Gamer - نژاد های بازی نمکسیا
Online Gamer
این وبلاگ یک مرجع برای بازی های تحت وب است
استارباکس

مرتبه
تاریخ : شنبه 1390/09/19

در این بازی سه نژاد وجود دارد که به بعضی از
ویژگی های آن ها اشاره خواهیم کرد در ادامه ی مطلب

نگاه کلی به نژادها

 

نژادها در نمکسیا

سه نژاد در نمکسیا وجود دارد - کنفدراسیون، ترتیس ها و نوکس ها. هر کدام از این نژادها ساختمان ها، سفینه ها و پدافندهای مخصوص به خود را دارند و هر نژاد در این بازی رنگ پوسته متعلق به خود را دارد - آبی، سبز و قرمز مایل به قهوه ایی.

 

کنفدراسیون

این نژاد متعلق به انسان هاست. که بعد از یاغیگری های ترتیس ها تنها راه بقا را جنگ انتخاب کردند. پس جنگ افزارهای سنگین یک ضرورت برای این نژاد شد. این نژاد دارای سفینه هایی سنگین و قوی با توان بالا هستند.
کنفدراسیون نژادی است که به شما اجازه استفاده از قدرتمندترین سفینه های بازی - ستاره مرگ و نابودگر - را می دهد. ستاره مرگ به شما امکان می دهد تا سیاره دشمنان را نابود کنید، اما نابودگر یک قابلیت منحصر به فرد دارد که به شما اجازه می دهد تعدادی ازسفینه های منهدم شده در جنگ را بازسازی کنید. این نژاد سفینه های خود را به صورت دسته ای و گروهی می سازد، که به ساخت همزمان تعداد زیادی سفینه مختلف کمک می کند. استفاده از این مزایا و چگونگی آن، به شما بستگی دارد.
این نژاد افراد کارآزموده ایی هستند که می توانند بهتر از هرکس ساختمان سفینه ها را بهبود بدهند. یگان جنگی قدرتمند آنها، نابودگر، می تواند سفینه های منهدم شده شما در طی یک جنگ فضایی بزرگ را بهبود بخشد. این امر می تواند یک تاکتیک بسیار مناسب برای شما باشد.
ستاره مرگ -
مهمترین یگان این نژاد است که می تواند سیارات دشمن را نابود کند. البته اگر روز شانس شما باشد.

 

ترتیس ها

 

ترتیس ها ربات های بسیار باهوشی هستند که سال ها قبل تحت فرمان کنفدراسیون ها بودند. اما موفق به رهایی دوباره شدند زیرا آنها بسیار زیرک و از نوع نژادهای خوب و متعادل هستند.
ترتیس ها به شما امکان بازی با بهترین و قدرتمندترین سفینه ها از نظر سپر و روکش را می دهند - ربات های محافظ و جالوت منحصربه فرد - که مهارت "قدرت مگا" را دارد، که به قدرت حمله همه سفینه های ارتش شما در جنگ اضافه می کند. ترتیس ها سفینه های خود را به صورت صف می سازند، که به آنها اجازه استفاده از جدیدترین سفینه های ساخته شده را در سریع ترین زمان ممکن می دهد. استفاده از این امتیازات و چگونگی آن به شما بستگی دارد.
ترتیس ها دارای باکلاس ترین سفینه جنگی می باشندجالوت. این یگان قابلیت خاص اضافه کردن قدرت صدمه زنی دیگر یگان ها به دشمن را داراست . نام این قابلیت قدرت مگا می باشد.
تیتان 
یگان اصلی است. دارای ساختمان قوی و تسلیحات قدرتمند می باشد. تیتان نیز می تواندسیاره را نابود کند.

 

نوکس ها

 

بیگانگان. شرایط محیط زندگی شان و اقتصاد ضعیفی که دارند آن ها را مجبور کرده است تا راه غارت را در پیش بگیرند. سفینه های آنها ضعیف اند اما در عوض سرعت خیلی بالایی دارند.
سفینه های آنها به نسبت ضعیف هستند اما در عوض ارزان می باشند. توجه کنید که نوکس ها سفینه های خود را دگرگون می کنند، به این معنی که ساخت سفینه های قوی نیاز به یک برنامه ریزی اولیه دارد. هاورنت یک مهارت یکتا دارد - منجمد کردن سفینه های دشمن در حین جنگ، که امکان خسارت زدن را از آنها می گیرد. نوکس ها سفینه های خود را در دو صف می سازند - یکی برای ساخت سفینه های ابتدائی و دیگری برای دگرگونی آنها. استفاده از این امتیازات و چگونگی آن به شما بستگی دارد.
هاورنت
، با کلاس ترین سفینه نوکس ها است، آمار ضعیف تری نسبت به سفینه های ترتیس و کنفدراسیون دارد و همچنین قیمت ارزانتری نیز دارد. دارای مهارت خاص منجمد کردن یگان های دشمن می باشد.
الهه نوکس 
یگان اصلی نوکس هاست. الهه قادر به منهدم کردن سیاره یا ساختمان های دشمن است.

 
طبقه بندی: راهنما، 
ارسال توسط nima abdoli
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

دانلود فیلم

تحلیل آمار سایت و وبلاگ