تبلیغات
Online Gamer - ماموریت های بازی نمکسیا
Online Gamer
این وبلاگ یک مرجع برای بازی های تحت وب است
استارباکس

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 1390/09/13

اینم ماموریت های که از کاردان درون
بازی دریافت میکنید
بقیه در ادامه ی مطلب

ماموریت1:

فرمانده، اولین ماموریت شما این است که یاد بگیرید بخش های سیاره ی شما کدامند. سیاره ی شما از سه بخش تشکیل شده است: منابع، صنعتی و نظامی که شما می توانید فعالیت های اساسی امپراطوری خود را در آنها انجام دهید.

 بامنطقه منابع شروع می کنیم:

 این بخش باید توسعه داده شود اگر شما می خواهید امپراطوری خود را به رشد اقتصادی برسانید.

( ساخت معدن فلزی در سطح 1 برای تکمیل این مأموریت )

ماموریت2:

فرمانده. شمادر حال حاضر یک معدن فلز دارید. ماموریت بعدی شما ساخت معدن مواد معدنی است. در سطح 1 این ماموریت را کامل کنید.

ماموریت3:      

فرمانده، ما به فلز بیشتری به منظور توسعه هرچه سریع تر ساختمان های خود نیاز داریم. اطمینان حاصل کنید که ساخت یک معدن فلز تا سطح  3تمام شده است.

ماموریت4:

هم اکنون شما معدن های مختلفی دارید که برای شما منابع مختلفی را تولید می کند. ولی برای ساخت هر ساختمان شما به انرژی نیاز دارید. پنل خورشیدی این امکان را به شما می دهد تا انرژی لازم را به دست آورید.
توجه: می توانید با کلیک بر روی هر ساختمان میزان انرژی لازم برای ساخت آن را مشاهده کنید.

ماموریت5:

همانطور که قبلا هم متوجه شدید، منابعی دیگر در بازی علاوه بر فلزات و مواد معدنی وجود دارد. گاز سومین منبع اساسی است.این منابع برای ساختمان ها، علوم و سفینه ها لازم است، اما عمدتا برای سوخت سفینه استفاده می شود. ساخت پالایشگاه گاز را در سطح 1 انجام دهید.

ماموریت6:

خوب، روشن است که اکنون می دانید که چگونه به ساخت ساختمانها بپردازید. اما این کافی نیست. Nemexia بازی اقتصاد گران است، بنابراین شما به 1 تولید کننده بزرگ تر برای به دست آوردن منابع بیشتر نیاز دارید. ساخت یک معدن فلز در سطح 5، استخراج مواد معدنی در سطح 3 و یک پالایشگاه گاز در سطح 1 را تمام کنید.

ماموریت7:

فرمانده، برای ساخت، تمام ساختمان ها به انرژی نیاز دارند، بنابراین شما همیشه باید پنل های خورشیدی بسازید. ماموریت شما این است که این ساختمان به سطح  2 ارتقاء دهید.

 

ماموریت8:

 Nemexiaبازی مبارزه گران است، اما با وجود آن همه بازیکنان که ضعیف هستند محافظت می شود. تمام بازیکنان با کمتر از 300 امتیاز نمی تواند توسط دیگران مورد حمله قرار گیرند. وقتی از این حد عبور کنید، به سیاره شما می توانند حمله کنند. برای محافظت از منابع خود از سرقت، شما باید سفینه هایی داشته باشید. اولین قدم برای رسیدن به این هدف ساخت یک کارخانه سفینه سازی است.

ماموریت9:                    

فرمانده، اجازه دهید نگاهی به منطقه صنعتی بیندازیم. در این منطقه می توان ساختمان هایی که به موجب آن شما قادر به ذخیره و پردازش منابع خود هستید را پیدا کنید. ساخت کارخانه را کامل کنید.

ماموریت10:

برای اینکه قادر به ذخیره ناوگان بزرگتر باشید، شما نیاز به گسترش آشیانه خود را دارید. این ساختمان را به منظور تکمیل این ماموریت بسازید.

ماموریت11:

سلام، فرمانده، برای اینکه سفینه های خود را به پرواز در بیاورید، شما نیاز به یک درگاه ستاره خواهید داشت.اینساختمان در منطقه نظامی واقع شده است.

ماموریت12:

حالا شما با بسیاری از جنبه های اساسی از بازیNemexia  آشنا هستید. این بازی رایگان است، اما اگر شما می خواهید، می توانید اعتبارات را در جهت استفاده از برخی از امکانات خریداری کنید. در ماموریت قبلی من به شما یک منبع آزاد برای خرید جایزه دادم. خرید منابع را انجام دهید. ( به ظرفیت انبار ها قبل از خرید توجه کنید!! )

ماموریت13:

فرمانده، من می خواهم مطمئن شوید که شما مراقب توسعه اقتصادی در سیاره هستید. شما باید برای این ماموریت معدن فلز خود را تا سطح 10، استخراج مواد معدنی خود را تا سطح 7 و پالایشگاه گاز خود را تا سطح 5 ارتقا دهید.

ماموریت14:

فرمانده، تولیدات سیاره ی ما نیاز به بیش از یک معدن دارند. معدن فلز می تواند تا سطح 3، مواد معدنی و گاز تنها 2. ماموریت شما در حال حاضر ساخت معدن دوم فلز در سطح 1 خواهد بود.

ماموریت15:

یکی از جنبه های اساسی دیگر Nemexia علم است. برای اینکه قادر به تحقیق علوم جدید باشید شما نیاز به یک آزمایشگاه دارید. برای ساخت آن از پاداش خود از ماموریت قبلی استفاده کنید. برای انجام این ماموریت روند را فورا به پایان برسانید.( منظور استفاده از گزینه ی ساخت سریع ساختمان در هنگام ساخت از منوی پرمیوم می باشد )

ماموریت16:

فرمانده، شما می توانید درآمد خود را با برخی از علوم افزایش دهد. تحقیق سطح اول از علم ریاضیات را انجام دهید.

ماموریت17:

به منظور رقابت با بازیکنان دیگر، شما نیاز به شروع ساخت سفینه های جنگی به منظور جنگ با آنها دارید. ساخت کارخانه سفینه سازی در سطح 2 را کامل کنید.

ماموریت18:

فرمانده، زمان آن رسیده است تا یکی ار ویژگی ها را رایگان فعال کنید. این کار را به منظور تکمیل این ماموریت انجام دهید. ( ویژه گی ها را می توانید از منوی پرمیوم جستجو نمایید )

ماموریت19:

فرمانده! شما احتمالا متوجه شده اید که در حال حاضر شما می توانید تنها یک پرواز فضایی فعال داشته باشد. دلیل این محدودیت به خاطر این است که سیستمهای رادار ما نمی تواند بیش از 1 پرواز را پوشش دهند. برای این ماموریت علم رادار را ارتقا دهید.

ماموریت20:

فرمانده، یک علم است که به شما اجازه می دهد تا ببینید که چه چیزی از منابع، سفینه ها و دفاع از دشمنان خود در سیارات آنها وجود دارد. تحقیق اولین مرحله از علم جاسوسی را انجام دهید.

ماموریت21:

فرمانده، شما تقریبا برای ارسال سفینه های خود به فضا آماده شده اید. تحقق الزامات مورد نیاز برای ساخت یک سفینه باری به منظور تکمیل این ماموریت را انجام دهید.

ماموریت22:

شما نیاز به ارتقا سفینه های جنگی دارید به طوری که آنها را قوی تر و کارآمد تر در جنگ  تبدیل خواهد کرد. با بالا رفتن سطح  درگاه ستاره است که سطح بالاتری از ارتقا برای شما امکان پذیر است. دیده بان  راارتقا به سطح  1 دهید.

ماموریت23:

فرمانده، انواع مختلفی از امتیازات وجود دارد. امتیاز کل مجموع امتیاز منابع و امتیاز نبرد است. امتیاز منابع بر اساس منابع استفاده شده است. با شرکت در جنگ با ناوگان های دیگر و یا دفاع، امکان به دست آوردن امتیازجنگ برای شما حساب می شود. مقداری امتیاز جنگ برای این ماموریت به دست آورید. از تحریک رایگان از ماموریت قبلی در جهت رسیدن سریعتر به دشمن خود استفاده  نمایید.

توجه: در نظر داشته باشید که شما تنها در صورتی امتیاز نبرد به دست می آورید که سفینه های دشمن یا دفاع دشمن را نابود کرده باشید. ( حمله به سیاره های نارنجی یا غیر فعال حتی در صورتی که سفینه های آنها را نابود نمایید به شما امتیاز جنگ نخواهد داد )

ماموریت24:

Nemexia به شما این فرصت را می دهد تا سیارات مختلف در اختیار داشته باشید. سفینه کلونی تشکیل داده و مستعمره ( سیاره جدید ) ایجاد کنید.

ماموریت25:

فرمانده، تاکنون شما بسیار خوب در حال توسعه امپراطوری بودید، اما شما باید نسبت به رفتن به سوی پیروزی بیشتر کوشا باشید. با رسیدن به 1000 امتیاز کل این ماموریت شما پایان خواهد رسید.

ماموریت26:

فرمانده، ماموریت بعدی خود را با انجام دادن ماجراجویی فضای رایگان که من آن را به عنوان پاداش در ماموریت قبلی به شما دادم انجام دهید.

ماموریت27:

فرمانده، روحیه تیمی بسیار Nemexia در وجود دارد. برای این منظور شما باید یک اتحاد داشته باشید. سازه این ساختمان در سطح1 را بسازید ( ساختمان ناظم )

ماموریت28:

فرمانده، بعد از هر نبرد که در آن سفینه ها نابود شدند، موادی به نام ضایعات ایجاد می شود که می تواند با کمک از سفینه ها ی بازیافت جمع شود. ماموریت شما این است که تمام الزامات مورد نیاز برای ساختن سفینه بازیافت کننده و ساخت یک سفینه از این نوع را کامل کنید.

ماموریت29:

فرمانده، ضایعات نمی تواند به راحتی مورد استفاده قرار بگیرد، باید به منابع دیگر تبدیل شود. این اتفاق در داخل ساختمان بازیافت ( محوطه ی بازیافت ) می افتد. این ساختمان را به منظور تکمیل ماموریت بسازید.

ماموریت30:

فرمانده، در حال حاضر شما بازیافت  کننده ( تانکر ) دارید. استفاده خوبی برای شما خواهد شد.اطمینان حاصل کنید کهشما بیش از  1000 ضایعات درسیاره جمع آوری کرده اید.( برای انجام این ماموریت بیش از 1000 ضایعات را بازیافت کنید )

ماموریت31:

فرمانده! همانطور که می دانید Nemexia یک بازی اقتصاد گرا می باشد. مرکز تجارت به شما فرصت تجارت منابع با بازیکنان دیگر را می دهد. ساخت یک مرکز تجاری در سطح 1 را انجام دهید.

ماموریت32:

فرمانده، آیا شما قادر به خرید سفینه های فوری هستید یا منتظر برای ساخت آنها می شوید؟ این امکان ( خرید ) در بازار وجود دارد. بازار سفینه را در سطح 1 بسازید.

 

ماموریت33:

هر کس می داند که جایی که شما می توانید از آنجا وام بگیرید بانک است.ساخت یک بانک در سطح 1 را کامل کنید.

ماموریت34:

فرمانده،  اگر امتیاز شما بیشتر باشد، سیارات بیشتری می توانید داشته باشید.رسیدن به امتیاز کل 20000 و تشکیل مستعمره چهارم سیاره شما پایان این ماموریت است.

ماموریت35:

فرمانده، همانطور که می دانید میزان سفینه هایی که شما می توانید بر روی یک سیاره داشته باشید محدود است. سفینه هایی برای پر کردن بیش از 25000 ( دقیقا 25112 ) جمعیت روی سیاره اصلی باید داشته باشید.

ماموریت36:

فرمانده، در حال حاضر شما احتمالا عضو یک اتحاد قدرتمند هستید .شماباید بدانید که در Nemexia یک هدف تیمی وجود دارد. ایجاد یک سیاره تیمی اولین قدم به سوی دستیابی به این هدف است. فقط رهبر اتحاد می تواند این کار را انجام دهد. همچنین سه مورد نیاز است که باید برآورده شود:

 رهبر باید کاخ ناظم سطح 10 در سیاره اصلی خود داشته باشد.
حداقل افراد عضو اتحاد باید 9 نفر باشند ( از هر نژاد 3 نفر می بایست برای تاسیس سیاره ی تیمی در اتحاد موجود باشند )

 5000000امتیاز در کل از 5 بازیکن برتر در کهکشان ( بدون توجه به اتحاد )

ماموریت37:

سازماندهی هم تیمی های خود و حمل و نقل 200000 واحد از منابع به سیاره تیمی شما. به منظور انجام این کار شما باید به توسعه سیاره تیم خود بپردازید. با ارتقا معادن و مخازن آن، بنابراین شما می توانید این را منابع ذخیره کنند.

به خاطر داشته باشید که اگر شما برای رسیدن به هدف، به ارسال 200000000 واحد منابع در کل نیاز دارید.

ماموریت38:

حالا شما می دانید که چگونه سیاره تیمی خود را تقویت کنید. ماموریت شما این است:

رسیدن به امتیاز 3000 منابع در این سیاره تیمی. به خاطر داشته باشید که به منظور دستیابی به هدف اصلی بازی شما باید به  1000000 امتیاز منابع در سیاره تیمی در مجموع برسید.

ماموریت39:

فرمانده، هر یک از اعضای اتحاد می تواند سفینه به سیاره تیمی استقرار دهند. هم تیمی های خود را سازماندهی کنید و حداقل10000 جمعیت به سیاره تیمی استقرار دهید. به خاطر داشته باشید که اگر شما می خواهید به هدف تیمی دست یابید، شما باید 100000 جمعیتدر کل استقرار دهید.

ماموریت40:

سیاره تیمی دقیقا به مانند یک سیاره طبیعی نیست! در اینجا هر نژاد می تواند سفینه های خود را بسازد. سفینه هایی بیش از 10000 جمعیت همراه با هم تیمی های خود بسازید. به خاطر داشته باشید که به منظور دستیابی به هدف تیمی شما باید سفینه هایی بیش از 100000 جمعیت کل بسازید.

ماموریت41:

آیا می دانید شما می توانید به خورشید حمله کنید؟؟ یک حمله تیمی علیه خورشید انجام دهید و یک کریستال خورشیدی بدست بیاورید. مراقب باشید!!!، بازیکن دیگر می تواند از خورشید حمایت کنند بنابراین احتمال دارد در حمله خورشید کریستال وجود نداشته باشد!

ماموریت42:

فرمانده. ما باید کریستال های بیشتری جمع کنیم. 5 کریستال خورشیدی جمع آوری کنید در کوتاه ترین زمان ممکن.

ماموریت43:

هر هرم با 3 کریستال ساخته می شود .شما شاید در حال حاضر هر 3 کریستال لازم برای ساخته 1 هرم را داشته باشید. اگر نه پس حمله های بیشتری انجام دادید تا بتوانید 1هرم بسازید.

ماموریت44:

فرمانده اکنون می دانید که چگونه باید هرم ها را بسازید.
برای هموار کردن راه خود به سوی هدف 3 هرم بسازید.

ماموریت45:

فرمانده، شما تقریبا به هدف تیمی رسیده اید! این آخرین مرحله است. برای ساخت دروازه عظیم راه شیری. برای انجام این کار شما به تمام 10 کریستال خورشیدی و نیز برای تحقق الزامات دیگر نیاز دارید :

    
حمل و نقل200000000 منابع به سیاره تیمی :واحدهای منابع
    
امتیاز منابع 100000 درسیاره تیمی :امتیاز منابع
    
استقرار 100000 سفینه به سیاره تیمیاستقرار سفینه در سیاره ی تیمی: 
100000     
سفینه ی ساخته شده بر روی سیاره تیمی :سفینه های ساخته شده
     امتیاز نبرد : 300000امتیاز نبرد
طبقه بندی: راهنما، 
ارسال توسط nima abdoli
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

دانلود فیلم

تحلیل آمار سایت و وبلاگ