تبلیغات
Online Gamer - خبر
Online Gamer
این وبلاگ یک مرجع برای بازی های تحت وب است
استارباکس

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 1391/04/22


در روز پنج شنبه مورخ 22 تیر 1391, تغییراتی در بازی جنگ های فضایی صورت خواهد گرفت.
در زمان بارگزاری نسخه ی جدید جنگ های فضــــایی بازی قطع نخواهد شد و هیچ گونه توقفی در پروازها وجود نخواهد داشت.


تغییرات در ادامه ی مطلب نوشته شده است

تغییرات بازی جنگ های فضـــــایی در نسخه ی 2.5.2 عبارتند از:


  1. در نبردهای تیمی, به جای نوشتن آمار (جان و حمله) یکی از سپرها, آمار آنها (هر نوع سپر) جداگانه نوشته خواهد شد تا دیگر مورد سردرگمی بازیکنان نشود. در قبل اینطور تصور می شد که در نبردهای تیمی, عمر سپرها کاسته نمی شود که با این تغییر این مشکل حل می شود.
  2. یکی از مهارتهای ادمیرال که "عمر" نام دارد, از این پس در گزارش های جنگ, در قسمت عمر پدافند قرار خواهد گرفت.
  3. بارگزاری منابع در پروازهای حمله به خورشید امکان پذیر نخواهد بود. این امر به دلیل جلوگیری سوء استفاده های احتمالی می باشد.
  4. در نسخه ی جدید جنگ های فضــــایی, وجود کاوشگرهای جاسوسی مانع جابه جایی سیاره های شما نمی شوند و زمانی که شما سیاره ی خود را جابه جا کنید, تمام پروازهای جاسوسی موجود بر روی سیاره شما به سیاره ی مبدا خود باز میگردند.
  5. پیام های شما به جای 24 ساعت, 48 ساعت نگاه داشته خواهند شد. در صورتی که شما اشتراک حساب پرمیوم خود را فعال کنید, پیام های شما 5 روز نگاه داشته خواهند شد که این مقدار در نسخه های قبلی, تنها 3 روز بود.
  6. زمانی که بازیکنی پیشنهادهای شما در مرکز تجارت یا مارکت سفینه را خریداری می کند, شما یک پیام سیستم دریافت خواهید کرد.
  7. بسته ی شامل یگان های ویژه (ستاره ی مرگ/تیتان/الهه ی نوکس) مجددا به مزایده باز خواهند گشت, با این تفاوت که شما نیاز به 300000 امتیاز منابع برای خرید آنها دارید.
  8. تغییراتی در عملکرد بانک نیز صورت خواهد گرفت. زمانی که شما از بانک وامی دریافت می نمایید, اگر ظرف مدت یک هفته آن را بازپس دهید, 10 درصد کارمزد نیز باید علاوه بر منابع بپردازید. هر هفته تاخیر در بازگرداندن وام, به کارمزد آن مقدار 10 درصد می افزاید تا زمانی که میزان کارمزد به 40 % برسد. در صورتی که شما ظرف مدت 28 روز وام را بازنگردانید, وام شما منقضی می شود و بانک اعتبارهایی که برای وام خود گرو گذاشته اید را مصرف می نماید و آن اعتبار ها به شما بازگردانده نخواهد شد ولی شما میتوانید وام جدیدی را مجددا دریافت نمایید. این به این معنی است که بانک شما تا آخر راند بلوکه نخواهد شد و شما می توانید مجددا از آن استفاده کنید. همچنین شما نیاز دارید که وام را از سیاره ای که دریافت نموده اید پرداخت کنید و پرداخت وام, از سیارات دیگر ممکن نخواهد بود.
  9. یگان های ویژه (ستاره ی مرگ/تیتان/الهه نوکس) در صورتی که ارتقا نیابند, قادر به نابودی سیاره و یا پایین آوردن سطح ساختمانها نخواهند بود. هر ارتقا مقدار مشخصی به درصد نابودی سیاره ها (0.3% به ستاره ی مرگ, 0.25% به تیتان و 0.15% به الهه ی نوکس) یا امتیاز خاصی برای پایین آوردن سطح ساختمانها (10 امتیاز برای ستاره ی مرگ, 9 امتیاز برای تیتان, 5.5 امتیاز برای الهه ی نوکس) به هر یگان ویژه می دهد. این بدین معناست که تنها بازیکنانی که جهان های موازی را تحقیق کرده اند می توانند از حداکثر قدرت یگان های ویژه برخوردار شوند و ارتقای سفینه ها از اهمیت بیشتری برخوردار خواهد شد.طبقه بندی: اخبار، 
برچسب ها: بازی تحت مرورگر، online gamer، spacewars،
ارسال توسط nima abdoli
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

دانلود فیلم

تحلیل آمار سایت و وبلاگ