تبلیغات
Online Gamer - خانوارز نسخه 5 - اطلاع رسانی دوم
Online Gamer
این وبلاگ یک مرجع برای بازی های تحت وب است
استارباکس

مرتبه
تاریخ : جمعه 1391/06/31


* - حمله به روح خان به پایان رسیده است.سرزمین ها از شر روح خان و ظلم وی خالی شده و اكنون بازیكنان می توانند به خیال راحت روی دشمنان خود و جنگ بر سر سرزمین ها و قلعه ها بجنگند.تاكنون تاریخ جنگ خان ها چنین نبردهای نفس گیری را نداشته است.

* - بازیكنان اكنون می توانند در شهر های خود قلعه بسازند.قلعه می تواند در هر شهری ساخته شود و تا سطح 10 ارتقا پیدا كند.این ساختمان عظیم قابلیت های بسیار مهم و كلیدی از بازی را به بازیكن می دهد:

  • منابع: هر چه سطح قلعه بالاتر باشد، منابع بیشتری در معادن تولید می شود.
  • سرعت آموزش: سرعت آموزش نیروها سریعتر خواهد شد.
  • شهرت: شوالیه ها در نبردها شهرت بیشتری كسب می كنند.
  • امتیاز قبیله: با رفتن روح خان، اكنون امتیاز قبیله از طریق قلعه های ساخته شده در شهر های اعضاء به دست می آید.* - بازیكنان می توانند نجیب زاده بسازند و با ارسال آنها به مختصات های مختلف، نسبت به ساخت شهر های جدید اقدام كنند.مطالبی كه در اطلاعیه قبلی اعلام شده بود:


* -مارش جدیدی به بازی اضافه شده که به وسیله آن می توانید قلعه جدیدی در یک مختصات خالی ایجاد کنید.(با تشکر از مهران عزیز بابت اطلاع رسانی)


* -در این نسخه امكانات جدیدی اضافه شد و ظاهر بازی زیباتر خواهد شد، همچنین تغییراتی در گیم پلی بازی داده خواهد شد تا بازیكنان قدیمی و بازیكنان جدید به راحتی با بازی ارتباط برقرار كنند.


* -همچنین اعلام شده كه در تغییرات گرافیكی بازی سعی شده جای دكمه های اصلی Navigation بازی (مانند ارتش و نقشه و غیره) تغییر نكند تا باعث سردرگمی بازیكنان قدیمی نشود.


* -شوالیه به مهمترین عامل در بازی تبدیل خواهد شد.قابلیت های جنگی او و ارسال او به اردوگاه باعث خواهد شد تاثیر او در بازی بیش از پیش باشد.


بعضی بازیكنان از سیستم فعلی روح خان ناراضی هستند.

* -در خانوارز 5 مكانیزم جدیدی در مورد مكانیزم بازی و همچنین كار گروهی وجود خواهد داشت كه اطلاع رسانی خواهد شد.

* -دو مهارت جدید به بازی اضافه خواهد شد.

سرعت ساخت و استخدام نیروها ی نبرد به بازیكنان كمك می كند نیروهای خود را سریعتر آموزش دهند و مهارت قلعه گشایی كه به سرعت مارش ها كمك می كرد، به علت بی استفاده بودن از بازی حذف خواهد شد.

* -همچنین خانه تجارت به بازی اضافه خواهد شد كه به بازیكنان اجازه معامله آیتم های شوالیه را خواهد داد.بازیكنان دیگر می توانند آیتم های شوالیه را با سكه از شما خرید كنند.نكات:هنوز تاریخ عرضه این ورژن بازی مشخص نیست.
طبقه بندی: اخبار، 
برچسب ها: جنگ خان ها، بازی، بازی تحت مرورگر، بازی انلاین، online gamer،
ارسال توسط nima abdoli
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

دانلود فیلم

تحلیل آمار سایت و وبلاگ