تبلیغات
Online Gamer - آسمان دز
Online Gamer
این وبلاگ یک مرجع برای بازی های تحت وب است
استارباکس

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 1390/09/13

بازی ایرانی آسمان دز
WWW.asmandez.Ir

ادامه ی مطلب
حتما بخوانید

آسمان دز!!یه بازی ایرانی به ظاهر خوب ولی گرافیک و جلوه های گرافیکی کم و تمام کار و فضا ها عکس هستند و شما هیچ جلوه گرافیکی مانند نمکسیا یا حتی تراوین در آ« مشاهده نمی کنید سبک بازی مثل نمکسیا دنیای آینده را نشان می دهد و خود من زیاد وقت صرفش نکردم ولی بازی خوبی اگه بیکار باشید و بخواهید در همه جا دستی داشته باشین.

حقیقتا نمیدونم از چی شروع کنم .اما مثل همیشه از ثبت نام شروع می کنم. بعد از اتمام بازی یادم نیست نژاد های مختلف داره یا نه ولی می رم اطلاعاتم رو زیاد می کنم و بعد این مطلب رو کامل می کنم .

شما وارد بازی میشید و به شما یه سیاره داده میشه با بخش های مختلف مثل ادلری.منابع و.... که فکر کنم از 7 منطقه بیشتر باشه اما خب مثل همه ی بازی ها اینم باید اول منابع رو گسترش بدی بعد شروع به ارتش سازی کنی بازی مثل تمام بازی های استراتژیک تحت وب یه گزینه به اسم کاردان داره که به شما یاری می رسونه و در طول بازی به شما کمک می کنه .این بازی هم سیستم پیام نگاری ،نقشه(فکر کنم تو این بازی رادار بود اسمش )رتبه بندی داره .

کلا به خاطر ناقص بودن بازی من رو ببخشین اما این بازی رو به شما توصیه ...... راستش اگه می خواید بازی کنید بازی های بهتری هستن که شور وحرارت و جلوه های بصری زیبا تری دارن. 
طبقه بندی: معرفی بازی جدید، 
ارسال توسط nima abdoli
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

دانلود فیلم

تحلیل آمار سایت و وبلاگ