تبلیغات
Online Gamer - نمکسیا
Online Gamer
این وبلاگ یک مرجع برای بازی های تحت وب است
استارباکس

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 1391/10/5
امروز وارد نمکسیا شدم اول این پیام زیر اومد درود فرمانده،

داشمندان ما سیگنال های عجیبی را دریافت کرده اند که نشان می دهد خائنین ویروسی شده اند و همه پایگاه های آن ها تحت کنترل ژنرال های خبیثی است که یونیفرم قرمز به تن دارند. همچنین این تجاوزگران جدید از برخی سلاح های مجهز به پلاسمای منجمد کننده استفاده کرده و همه ستاره ها شبیه به گوله های یخی شده اند.

اما مأیوس نشوید! حتی خائنین دگرگون شده نیز برای شما امتیاز ارتقا به همراه خواهند داشت. حتی بهتر هم شده، هر امتیاز ارتقایی که دریافت کنید به امتیاز یخی تبدیل خواهد شد. این امتیازهای یخی را جمع آوری کن زیرا که در آینده به آن ها نیاز خواهید داشت. کسانی که بیشترین امتیاز یخی از خائنین و گاز از گوله های یخی را جمع آوری کنند پاداش دریافت خواهند کرد. رتبه اول کد جایزه 100%، نفر دوم کد جایزه 70% و نفر سوم کد جایزه 50% پاداش خواهد گرفت. هر بازیکن دیگری نیز که حداقل 1 بهره کشی موفق یا 1 پیروزی علیه خائنین داشته باشد 1 ماجراجویی رایگان خواهد داشت.

جاسوسان مخفی ما دریافتند در صورتیکه به صورت مداوم به این پایگاه های جدید حمله کنیم در عرض 1 هفته آن ها را از منطقه تبعید خواهیم کرد. پس فرصت را از دست نده! ناوگان خود را به سوی این دشمنان یخی روانه کن. بازیافت های خود را نیز برای جستجوی این گوله های برفی آماده کن!

که نشون میده یه امتیاز بندی جدیدی وارد بازی شده جایزه های خاصی هم براش در نظر گرفتن مثل ماجراجویی رایگان که خودم حمله کردم ببینم چی میشه چه جوریه وضعیت تو انجمن بازی هم چیزی ندیدم
طبقه بندی: اخبار، 
برچسب ها: نمکسیا، بازی انلاین، بازی تحت مرورگر، nemexia، spacewars،
ارسال توسط nima abdoli
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

دانلود فیلم

تحلیل آمار سایت و وبلاگ